So Good! Natura to Twój wybór

O so good!

Dowiedz się dlaczego natura jest dla nas najważniejsza
Natura to świadomy wybór

Natura to świadomy wybór

Wraz z upływem czasu, poszerzaniem wiedzy w zakresie zdrowego żywienia so good! ewoluuje. Główny zamysł, jaki przyświeca naszej marce, nie zmienił się jednak od początku.

 

Dążyliśmy do stworzenia produktów, które będą wolne od sztucznych dodatków, wypełniaczy i chemii. Informacje jakie znajdują się na naszych opakowaniach są jasne, a składy proste. Z czystym sumieniem i nieskrywaną radością możemy potwierdzić, że dziś marka so good! to „czysta etykieta(CLEAN LABEL).

Guilty free

Guilty free

So good! to proste receptury, dobre tłuszcze, bez dodatku cukru, ciekawe, zdrowe mieszanki mąk oraz superfoods – ekstrakty i wyciągi, które uzupełnią dietę w składniki korzystne dla zdrowia, a jeśli wybierzecie coś z gotowych przekąsek, to czekają na Was w wymiarze „guilty free” - czyli można je sobie serwować totalnie bez wyrzutów sumienia.

 

Zadbaliśmy o wysokiej jakości składniki, a dopracowane podczas dziesiątków testów kompozycje smakowe - przypadną Wam do gustu. Zależy nam, aby także dzieciaki otrzymały ciekawą, zdrową alternatywę dla słodyczy czy przekąsek, która przyniesie im nowe smaki i mamy nadzieję, że zastąpi popularne produkty, pełne chemii, niezdrowych tłuszczy i sztucznych dodatków.

Co do gara

Co do gara?

Opracowaliśmy również sekcję, w której prezentujemy przepisy idealne na każdą porę dnia i różne okazje, ale co najważniejsze pokazujemy jak szerokie zastosowanie mogą mieć nasze masła, pasty, mieszanki czy superfoods – to nasza propozycja „z czym to się je”.

 

Ufamy, iż zainspirujemy Was zdrową, dobrą kuchnią i obudzimy ciekawość nowych smaków. To także platforma, na której będziemy dzielić się z Wami pomysłami na wprowadzenie przyjaznych naszej planecie rozwiązań, do codziennych czynności, porządków i domu. To miejsce do dzielenia się przepisami, pomysłami i refleksjami. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć so good!®

Poznaj nasze produkty!

 

Fitness Authority Sp. z o.o.

ul. Konna 40

80-174 Otomin

NIP: 9571037001

REGON: 221006572

KRS: 0000355208

 

Klienci indywidualni: kontakt@sogood.pl

Klienci biznesowi: zamowienia@sogood.pl

Telefon: 58 347-06-04