So Good! Natura to Twój wybór

O nas

Dlaczego natura jest dla nas najważniejsza?
So-Good-2021-06-20-nr-52

Natura to świadomy wybór

Wraz z upływem czasu oraz poszerzaniem wiedzy w zakresie zdrowego odżywiania, nasza marka stale ewoluuje. Jednak główny zamysł jaki nam przyświeca, od samego początku się nie zmienił...

 

Dążyliśmy do stworzenia produktów, które będą wolne od sztucznych dodatków, wypełniaczy i chemii. Informacje jakie znajdują się na naszych opakowaniach są jasne, a składy proste. z czystym sumieniem i nieskrywaną radością możemy potwierdzić, że marka so good! to „czysta etykieta(CLEAN LABEL).

So-Good-2021-06-20-nr-45

Guilty free

Marka so good! to proste receptury, dobre tłuszcze, produkty bez dodatku cukru, zdrowe mieszanki mąk, poręczne oleje w sprayu oraz SUPERFOODS (ekstrakty i wyciągi, które uzupełnią dietę w składniki korzystne dla zdrowia). Jeśli wybierzecie coś z gotowych przekąsek, to czekają na Was w wymiarze „guilty free” - można je sobie serwować totalnie bez wyrzutów sumienia.

 

Zadbaliśmy o wysokiej jakości składniki, a dopracowane podczas dziesiątek testów kompozycje smakowe z pewnością przypadną Wam do gustu. Zależy nam, aby także nasze dzieciaki otrzymały zdrową alternatywę dla słodyczy czy przekąsek. Mamy nadzieję, że produkty so good! zastąpią artykuły spożywcze pełne chemii, niezdrowych tłuszczy i sztucznych dodatków.

warsztaty  (33)

Co do gara? (blog)

Opracowaliśmy sekcję, w której prezentujemy przepisy idealne na każdą porę dnia i różne okazje. Co najważniejsze, pokazujemy jak szerokie zastosowanie mogą mieć nasze masła, pasty, mieszanki mąk czy SUPERFOODS – to nasza propozycja „z czym to się je”.

 

Ufamy, iż zainspirujemy Was zdrową, dobrą kuchnią i obudzimy ciekawość nowych smaków. To także miejsce, w którym będziemy dzielić się z Wami pomysłami na wprowadzenie przyjaznych naszej planecie rozwiązań związanych z codziennymi czynnościami domowymi. To miejsce do dzielenia się przepisami, pomysłami i refleksjami.

Poznaj nasze produkty!

 

Fitness Authority Sp. z o.o.

ul. Konna 40

80-174 Otomin

NIP: 9571037001

REGON: 221006572

KRS: 0000355208

 

Klienci indywidualni: kontakt@sogood.pl

Klienci biznesowi: zamowienia@sogood.pl

Telefon: 58 347-06-04